Výhody a slevy Sphere

Každý nový účastník spoření na penzi s KB Penzijní společnosti získá věrnostní kartu KB Penzijní společnosti, která je součástí věrnostního programu SPHERE. S kartou může využívat výhody a slevy cca 5 až 30 % na více než 10 000 obchodních místech po celé ČR a SR, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Oblasti věrnostního programu SPHERE: Auto-moto, Bydlení, Elektro, Cestování a ubytování, Gastronomie, Móda a doplňky, Krása a zdraví, Kultura a vzdělávání, Sport a volný čas, Vše pro děti, E-shopy.

Výhody a slevy můžete využívat jak u menších lokálních obchodů ve vašem regionu, tak u významných obchodních řetězců s celostátní působností, jako jsou například společnosti Klenoty Aurum, Čedok, Hudy sport, Knihy Dobrovský, Neoluxor, Orea Hotels, Fann, Koupelny Ptáček, Fokus Optik, Scanquilt, JRC game a mnoho dalších.

Aktivní uživatel karty může dosáhnout roční úspory až několik tisíc korun.

Věrnostní kartu zasílá oprávněným účastníkům KB Penzijní společnost spolu s potvrzovacím dopisem o zaevidování Smlouvy o doplňkovém penzijním spoření. S kartou je doručena také brožura, kde najdete výběr obchodních partnerů SPHERE. Kompletní a aktualizovanou nabídku poskytovatelů slev naleznete na www.sphere.cz.

Platnost věrnostní karty je 3 roky. Pro klienty, kteří chtějí kartu využívat i po uplynutí této lhůty, je možné kartu opakovaně zdarma vyžádat u KB Penzijní společnosti.

 Sphere standard 2019  Sphere Young 2019