Často hledané

Relax program

Věrnost se vyplácí! Vyberte si z mimořádně zvýhodněných nabídek lázeňských a rekreačních pobytů, které připravili pro klienty KB Penzijní společnosti naši obchodní partneři. 


Jak využít vybranou nabídku Relax programu? Slevu nahlaste již při objednání pobytu nebo služby u vybraného partnera. Na místě pak stačí předložit platnou věrnostní kartu Sphere nebo kopii smlouvy o penzijním spoření u KB Penzijní společnosti (nebo Penzijního fondu KB), případně nahlásit její číslo. A může začít dovolená, kde je hlavní činností váš relax.


Ať už se rozhodnete relaxovat kdekoliv, přejeme vám mnoho slunečných dní prožitých v kruhu vašich blízkých a přátel.


Františkovy Lázně

Pojmenování Františkových Lázní - malé město, ale velké lázně, je příznačné. Na své hosty a návštěvníky všech věkových kategorií působí příjemným, klidným a milým dojmem.

Lázně Luhačovice

Luhačovice, čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších lázní v České republice, v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Bělohradské slatinné lázně

Bělohradské slatinné lázně se zaměřují na léčbu problémů pohybového ústrojí, jako jsou například revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevova choroba nebo poúrazové stavy.

Hotel Krakonoš

Hotel Krakonoš je nestátní zdravotní zařízení a současně jediný oficiálně certifikovaný 3,5 hvězdičkový hotel v západních Čechách.

HOTEL **** Horizont Pec pod Sněžkou

OBJEVTE SVŮJ HORIZONT...správné místo pro vaši dovolenou.

Lázeňský resort Tree of Life ***

Resort 90 minut od hlavního města Prahy, je ideální kombinací lázní, přírody a pohodlí moderního hotelu.Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou (LTnB) poskytují léčebné pobyty pro samoplátce a relaxační pobyty pro každého, kdo si chce odpočinout a nabrat energii v rukou profesionálů.

Lázně Poděbrady

Lázně Poděbrady, a.s., jsou největší lázeňskou společností ve středních Čechách, které vycházejí ze stoleté tradice a snaží se zcela využívat unikátních účinků přírodního zdroje minerální vody.

Konstantinovy Lázně

Jediné lázně Plzeňského kraje. Zdraví zde nacházejí lidé s nemocemi cév, s nemocemi pohybového aparátu, nervové soustavy či s cukrovkou, především s jejími cévními a nervovými komplikacemi.

Léčebné lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč leží v Polabské nížině 8 km od Pardubic. Jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí.