Často hledané

Léčebné lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí. Lázeňská péče je vhodná pro pacienty s artrózou kloubů a bolestmi zad, revmatoidní artritidou, Bechtěrevovou nemocí, kořenovým syndromem, Parkinsonovou chorobou, nebo pro pacienty po ortopedických operacích, operacích páteře a úrazech pohybového ústrojí. 

Jako jediné lázně v České republice využívají slatinu prostřednictvím luxusních zábalových van (na teplém vodním lůžku se aplikují slatinné obklady na nemocné klouby). Dalším léčivým zdrojem je minerální voda - ryzí alkalická kyselka, určená ke koupelím.


Nabídka pro klienty KBPS a jejich doprovod


15% SLEVA NA VŠECHNY POBYTY PRO SAMOPLÁTCE z katalogu LLB


Nutná rezervace předem. Čerpání slevy nahlaste při objednávání pobytu. Při příjezdu se prokažte Sphere kartou KBPS nebo platnou smlouvou s KBPS.

Sleva se nesčítá s jinými slevami a nelze ji uplatnit na zlevněné, akční nebo cenově jinak zvýhodněné pobyty. Partner může v některých případech inzerovat výhodnější cenu vzhledem 

k obsazenosti zařízení, je proto dobré se vždy rozhodnout dle aktuální nabídky.


Pobyty zahrnují plnou penzi nebo polopenzi výběrového typu. V den příjezdu platí jednotné menu.

Pokoje jsou k dispozici první den pobytu po 14. hodině. V den ukončení pobytu se pokoje uvolňují do 10 hodin u léčebných pobytů a do 11 hodin u wellness pobytů.

V ceně pobytů není zahrnut lázeňský poplatek ve výši 21 Kč/osobu/den. Cena neobsahuje parkovné na lázeňském parkovišti 50 Kč/vůz/den. Poplatek za neobsazené lůžko je 500 Kč/den.


Zvýhodněné pobyty objednávejte na tel. 466 860 860 (pobyty nelze objednávat přes zprostředkovatele).


Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Masarykovo nám. 6
533 41 Lázně Bohdaneč

tel: +420 466 860 860
e-mail: obchod@llb.cz
www.llb.cz