Často hledané

Lázně Poděbrady

Přijeďte za relaxací a léčebnou silou do největších lázní Středočeského kraje, s tradicí již od roku 1908.
Kromě léčebných pobytů jezdí do Poděbrad stále více klientů na wellness pobyty různých délek. Vyzkoušejte pobyty zaměřené speciálně pro ženy, seniory, milovníky kultury, pohybu 

a mnohé další. Pokud byste si z pobytů nevybrali, je možné sestavit pobyt na míru, kde si lázeňské procedury, formu stravování, délku pobytu i hotel zvolíte dle svých představ. Objevte kouzlo nového Hotelu & Spa Chariclea, který je přímo na lázeňské kolonádě. Zde naleznete vše pod jednou střechou - luxusní ubytování, lázeňské procedury, neomezený vstup do bazénu & wellness zóny i skvělou restauraci O MASE.


Ubytovat se samozřejmě můžete i v ostatních 3* nebo 4* hotelech přímo u lázeňské kolonády. Poděbrady jsou jsou lázeňským městem s bohatým kulturním programem, skýtají ideální podmínky pro cyklistiky či in-line bruslaře a často se také stávají oblíbenou základnou pro výlety po okolí.


Sleva na léčebné nebo wellness pobyty


Kontakt pro rezervaci termínů a pobytů:


e-mail: info@lazne-podebrady.cz
Tel.: +420 325 606 500
www.lazne-podebrady.cz


Podmínky pro získání slevy


  • zvýhodněnou nabídku mohou čerpat účastníci spoření na penzi u KB Penzijní společnosti po předložení Sphere karty s logem KB PS nebo kopie smlouvy o důchodovém spoření či doplňkovém penzijním spoření u KB PS (dříve o penzijním připojištění u PF KB)
  • slevu lze uplatnit po zadání slevového kódu KBPS15 (na webu v objednávkovém formuláři, osobně nebo telefonicky)
  • slevu lze uplatnit maximálně pro 2 osoby
  • slevu nelze uplatnit na akční nebo již zlevněné pobyty, ani ji kombinovat s dalšími slevami
  • sleva se vztahuje pouze na pobyty objednané napřímo, nelze ji uplatňovat na pobyty zakoupené přes zprostředkovatele a cestovní kanceláře


Lázně Poděbrady, a.s.
Jiřího náměstí 39
290 33 Poděbrady
www.lazne-podebrady.cz