Program lázeňské a relaxační péče

Věrnost se vyplácí! Vyberte si z mimořádně zvýhodněných nabídek lázeňských a rekreačních pobytů, které připravili pro klienty KB Penzijní společnosti naši obchodní partneři. Pečlivý výběr partnerů věrnostního programu je zárukou kvality nabízených služeb. Relax partneři poskytují našim účastníkům jedinečnou slevu. Je možné, že v průběhu roku vyhlásí akční nabídku, která může být ještě o něco výhodnější. V případě zájmu proto sledujte zároveň i webové stránky konkrétního partnera Relax programu.

Jak využít vybranou nabídku Relax programu? Slevu nahlaste již při objednání pobytu nebo služby u vybraného partnera. Na místě pak stačí předložit platnou věrnostní kartu Sphere nebo kopii smlouvy o penzijním spoření u KB Penzijní společnosti (nebo Penzijního fondu KB), případně nahlásit její číslo. A může začít dovolená, kde je hlavní činností váš relax.

Ať už se rozhodnete relaxovat kdekoliv, přejeme vám mnoho slunečných dní prožitých v kruhu vašich blízkých a přátel.

Konstantinovy Lázně, jediné lázně Plzeňského kraje, leží v nadmořské výšce 520 metrů. Zdraví zde nacházejí lidé s nemocemi cév, s nemocemi pohybového aparátu, nervové soustavy či s cukrovkou, především s jejími cévními a nervovými komplikacemi.

Lázně Poděbrady, a.s., jsou největší lázeňskou společností ve středních Čechách, které vycházejí ze stoleté tradice a snaží se zcela využívat unikátních účinků přírodního zdroje minerální vody.

Hotel Krakonoš je nestátní zdravotní zařízení a současně jediný oficiálně certifikovaný 3,5 hvězdičkový hotel v západních Čechách.

Bělohradské slatinné lázně se zaměřují na léčbu problémů pohybového ústrojí, jako jsou například revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevova choroba nebo poúrazové stavy.

Pojmenování Františkových Lázní - malé město, ale velké lázně, je příznačné. Na své hosty a návštěvníky všech věkových kategorií působí příjemným, klidným a milým dojmem, a je tak ideálním místem k odpočinku a relaxaci těla i duše.

Luhačovice, čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších lázní v České republice, v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Léčebné lázně Bohdaneč leží v Polabské nížině 8 km od Pardubic. Jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí.

Resort v těsné blízkosti 130letých léčebných lázní v Lázních Bělohrad, 90 minut od hlavního města Prahy, je ideální kombinací lázní, přírody a pohodlí moderního hotelu.

OBJEVTE SVŮJ HORIZONT...správné místo pro vaši dovolenou.

Lázně Teplice nad Bečvou (LTnB) poskytují léčebné pobyty pro samoplátce a relaxační pobyty pro každého, kdo si chce odpočinout a nabrat energii v rukou profesionálů.