Program lázeňské a relaxační péče

Věrnost se vyplácí! Vyberte si z mimořádně zvýhodněných nabídek lázeňských a rekreačních pobytů, které připravili pro klienty KB Penzijní společnosti naši obchodní partneři. Pečlivý výběr partnerů věrnostního programu je zárukou kvality nabízených služeb!

Stačí předložit platnou věrnostní kartu Sphere nebo kopii smlouvy o penzijním spoření u KB Penzijní společnosti (nebo Penzijního fondu KB), nahlásit její číslo a dovolená plná relaxace může začít.

Ať už se rozhodnete relaxovat kdekoliv, přejeme vám mnoho slunečných dní prožitých v kruhu vašich blízkých a přátel.

Panský Dvůr v Praze - Dolních Počernicích najdete v příjemném prostředí zámeckého parku a rybníku. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi, zamilované páry i sportovce.

Konstantinovy Lázně, jediné lázně Plzeňského kraje, leží v nadmořské výšce 520 metrů. Zdraví zde nacházejí lidé s nemocemi cév, s nemocemi pohybového aparátu, nervové soustavy či s cukrovkou, především s jejími cévními a nervovými komplikacemi.

Lázně Poděbrady, a.s., jsou největší lázeňskou společností ve středních Čechách, které vycházejí ze stoleté tradice a snaží se zcela využívat unikátních účinků přírodního zdroje minerální vody.

Hotel Krakonoš je nestátní zdravotní zařízení a současně jediný oficiálně certifikovaný 3,5 hvězdičkový hotel v západních Čechách.

Bělohradské slatinné lázně se zaměřují na léčbu problémů pohybového ústrojí, jako jsou například revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevova choroba nebo poúrazové stavy.

Pojmenování Františkových Lázní, jako malé město, ale velké lázně, je příznačné. Na své hosty a návštěvníky všech věkových kategorií působí příjemným, klidným a milým dojmem, a je tak ideálním místem k odpočinku a relaxaci těla i duše.

Luhačovice, čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších lázní v České republice, v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Léčebné lázně Bohdaneč slouží k léčbě pohybového aparátu s orientací na zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózu, vertebrogenní syndromy, Bechtěrevovu nemoc.

Lázeňský resort v těsné blízkosti 130letých léčebných lázní v Lázních Bělohrad, 90 minut od hlavního města Prahy je ideální kombinací stoletých lázní, přírody a pohodlí moderního hotelu.

OBJEVTE SVŮJ HORIZONT...správné místo pro vaši dovolenou.

Horský hotel Flora se nachází v překrásném údolí říčky Jizerky ve známé rekreační oblasti na Dolních Mísečkách v Krkonošském národním parku.

Lázně Teplice nad Bečvou (LTnB) poskytují léčebné pobyty pro samoplátce a relaxační pobyty pro každého, kdo si chce odpočinout a nabrat energii v rukou profesionálů.

Beskydský hotel Relax *** se nachází na severní Moravě, na okraji valašského městečka Rožnov pod Radhoštěm.