Ocenění

KB Penzijní společnost byla v minulosti dvakrát za sebou oceněna u dvou na sobě nezávislých ekonomických médií jako „Nejlepší penzijní fond v ČR

Britský magazín World Finance, hodnotící  finanční instituce po celém světě, a finanční portál Global Banking & Finance Review, média, která každoročně hodnotí finanční instituce po celém světě včetně České republiky, shodně vyhlásila Penzijní fond Komerční banky (od ledna KB Penzijní společnost) už podruhé jako Nejlepší penzijní fond v České republice“.

Mezinárodní odborné poroty ocenily zejména dlouhodobou stabilitu fondu a jeho finanční sílu, které jsou zárukou pro bezpečnou tvorbu úspor na dobu důchodového věku. Konzervativní investiční strategie a důsledná orientace fondu na zvyšování spokojenosti klientů jsou podle odborné poroty příslibem pro stabilní a bezpečné zhodnocování příspěvků účastníků i v následujících letech.

 Opakovaná oceněni od odborných porot magazínu World Finance a finančního serveru Global

Banking & Finance Review jsou důkazem, že KB Penzijní společnost je tím správným partnerem pro vstup do systémů dobrovolného spořeni na penzi,“ uvedl Pavel Jirák, předseda představenstva KB Penzijní společnosti a zároveň člen prezidia Asociace penzijních fondů ČR.