KB Penzijní společnost oslavila 20 let stability a partnerství s klienty

KB Penzijní společnost (dříve Penzijní fond KB) oslavila 20. výročí od svého založení. Slavnostního aktu, který proběhl 30. října v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě, se zúčastnili zástupci klientů, obchodních partnerů, akcionáře a dalších institucí.

 KB Penzijní společnost je 3. největší penzijní společnost na českém trhu. Na penzi s ní aktuálně spoří 570 tisíc klientů. Objem spravovaných prostředků účastníků se blíží 40 mld. Kč.

„Během dvaceti let na českém trhu patřila KB Penzijní společnost vždy ke stabilním partnerům pro spoření na penzi. Přes různé ekonomické krize dokázala celých dvacet let uchovat a zhodnotit prostředky účastníků a poskytovat účastníkům kvalitní a spolehlivé služby,“ uvedl k výročí Pavel Racocha, předseda představenstva a výkonný ředitel KB Penzijní společnosti. Dále připomněl skutečnost, že do budoucna se český penzijní systém bez silné soukromé složky neobejde a že právě penzijní spoření nabízí nízkonákladový, bezpečný a výnosný způsob, jak se zajistit na stáří.

KB Penzijní společnost nabízí klientům při spoření na dobu důchodového věku důležité jistoty a zkušenosti. Má stabilního a finančně silného vlastníka, kterým je Komerční banka, a může čerpat znalosti a zkušenosti z mezinárodní skupiny Société Générale, jedné z největších finančních skupin v Evropě. Na slavnostním setkání potvrdil Pavel Čejka - zástupce akcionáře, záměr působit dlouhodobě na českém penzijním trhu. V letošním roce akcionář dále výrazně navýšil kapitál KB Penzijní společnosti.

O kvalitách KB Penzijní společnosti svědčí také fakt, že získala v hodnocení prestižního mezinárodního magazínu World Finance a finančního portálu Global Banking & Finance Review třikrát v řadě titul Nejlepší penzijní fond v ČR pro roky 2011, 2012 a 2013.

Na fotografii společně rozkrajují narozeninový dort předseda představenstva Pavel Racocha (uprostřed) se zástupcem akcionáře Pavlem Čejkou (vpravo) a Vladimírem Čechem (vlevo), jedním z prvních klientů naší společnosti.