KB Penzijní společnost (KB PS) obsadila třetí místo mezi penzijními společnostmi na 14. ročníku ocenění Fincentrum Banka roku 2015, které bylo vyhlášeno ve čtvrtek 12. listopadu v Paláci Žofín.

Toto skvělé hodnocení je spolu s 5 tituly „Nejlepší penzijní fond v ČR“ od britské agentury Global Banking & Finance Review významným signálem pro naše klienty, že si zvolili silného a důvěryhodného partnera.

Odborné poroty oceňují především služby účastníkům, nabídku spoření ve formě strategií životního cyklu, které automaticky přizpůsobují portfolio účastníka jeho věku, službu Daňové optimum pro maximalizaci daňových výhod, klientský přístup a snadnou dostupnost v široké síti poboček KB po celé ČR.

Jak uvedl Pavel Racocha, předseda představenstva KB PS, „S pýchou řadíme tato ocenění k tomu nejcennějšímu přímo od našich účastníků. Měřeno délkou trvání jejich smluv máme nejloajálnější klienty na trhu. KB PS za více než 20 let svého úspěšného trvání zhodnotila prostředky 1,3 milionu klientů o více než 4 % ročně. Inovujeme a rozšiřujeme složení účastnických fondů. Přístup k účtu on-line je samozřejmostí. Klienti navíc profitují ze slevových Sphere cards, zvýhodněné lázeňské péče a připisování 1 % z útraty kreditní kartou KB na účet u KBPS. V každém roce naší existence se nám daří hospodařit se ziskem. Všech ocenění si nesmírně vážíme a dál budeme pracovat na tom, abychom se udrželi mezi nejlepšími penzijními společnostmi na českém trhu.“