Často hledané

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou (LTnB) poskytují léčebné pobyty pro samoplátce a relaxační pobyty pro každého, kdo si chce odpočinout a nabrat energii v rukou profesionálů. Ten pravý odpočinek naleznete v moravských lázních v překrásném lázeňském prostředí, využijete relaxační, léčebné a terapeutické možnosti a především sílu přírodní minerální vody uhličitých koupelí. Nabídku lázeňských procedur doplňuje pestrá paleta masáží, zábalů, léčebných i exotických procedur, jako jsou thajské a nově madagaskarské masáže.


V poláriu Arktika je možné vyzkoušet léčbu mrazem - chladovou terapii, pro formování postavy pomůže přístroj Vacushape a opravdovou relaxaci zažije člověk během dvouhodinového pobytu v útulném wellness centru Moravan. Areál i okolí lázní nabízí pestré možnosti volnočasového využití pro vaše blízké i děti, např. bowling nebo dva rehabilitační bazény. Atmosféru završí téměř domácí chutná strava výběrového typu. K umocnění dojmu zvolte luxusní ubytování v prvorepublikovém stylu v komfortních pokojích nově otevřeného lázeňského domu Praha po celkové rekonstrukci.


15% SLEVA na léčebné pobyty pro samoplátce a na relaxační pobyty


 • zvýhodněnou nabídku mohou využít účastníci KB PS po předložení smlouvy (i kopie) o penzijním připojištění se státním příspěvkem či doplňkovém penzijním spoření u KB PS
 • v případě předložení pouze Sphere karty činí sleva 10 %
 • slevu lze uplatnit maximálně pro 2 osoby
 • ceny léčebných pobytů pro samoplátce a relaxačních pobytů jsou uvedeny v ceníku LTnB na rok 2021 ZDE
 • léčebné a relaxační pobyty je možné čerpat v lázeňském domě Moravan a v lázeňském domě Praha
 • slevu nelze uplatnit na pobyty hrazené zdravotní pojišťovnou, na akční nebo již zlevněné pobyty (např. Malý léčebný pobyt pro rodinné příslušníky komplexní a příspěvkové lázeňské péče a jiné), či jinak cenově zvýhodněné pobyty (např. Ozdravný pobyt pro dárce krve, Relaxační pobyt pro zaměstnance ve školství a jejich rodinné příslušníky a jiné)
 • slevu nelze kombinovat s dalšími slevami. Slevu nelze násobit

Rezervace termínů a pobytů:

  • písemně: Lázně Teplice nad Bečvou a.s.,  č. p. 63, 753 51 Teplice nad Bečvou
  • e-mailem a tel.:
   1. LD Moravan: v.bezdekova@ltnb.cz, tel. 581 683 333
   2. LD Praha: r.dancakova@ltnb.cz, tel. 581 686 531
   3. popř. lazne@ltnb.cz, tel. call centrum: 581 81 81 81

www.ltnb.cz