Často hledané

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou (LTnB) poskytují samoplátecké léčebné a relaxační pobyty pro každého, kdo si chce odpočinout a nabrat energii v rukou profesionálů. Ten pravý odpočinek naleznete v moravských lázních v překrásném lázeňském prostředí, využijete relaxační, léčebné a terapeutické možnosti a především sílu přírodní minerální vody uhličitých koupelí. 
Nabídku lázeňských procedur doplňuje pestrá paleta masáží, zábalů, léčebných i exotických procedur, jako jsou thajské či madagaskarské masáže.


Areál i okolí lázní nabízí pestré možnosti volnočasového využití pro vaše blízké i děti, např. bowling nebo dva rehabilitační bazény. Atmosféru završí téměř domácí chutná strava výběrového typu. Služby pod jednou střechou včetně saunového světa nabízí lázeňský dům Moravan. Zvolit můžete také luxusní ubytování v prvorepublikovém stylu v komfortních pokojích v lázeňském domu Praha s nutným docházením na stravu a procedury do lázeňského domu Moravan.


15 % SLEVA na léčebné pobyty pro samoplátce a na relaxační pobyty


 • zvýhodněnou nabídku mohou využít účastníci KBPS po předložení smlouvy (i kopie) o penzijním připojištění se státním příspěvkem či doplňkovém penzijním spoření u KBPS
 • v případě předložení pouze Sphere karty činí sleva 10 %
 • slevu lze uplatnit maximálně pro 2 osoby
 • ceny léčebných pobytů pro samoplátce a relaxačních pobytů jsou uvedeny v ceníku LTnB na rok 2024 ZDE
 • léčebné a relaxační pobyty je možné čerpat v lázeňském domě Moravan a v lázeňském domě Praha
 • slevu nelze uplatnit na pobyty hrazené zdravotní pojišťovnou, na hotelové ubytování ani na akční nebo již zlevněné pobyty (např. Malý léčebný pobyt pro rodinné příslušníky komplexní a příspěvkové lázeňské péče a jiné), či jinak cenově zvýhodněné pobyty (např. Pobyt pro dárce krve, a jiné)
 • slevu nelze kombinovat s dalšími slevami. Slevu nelze násobit

Rezervace termínů a pobytů:

Lze využít online rezervace na www.ltnb.cz ve druhém kroku při specifikaci detailu pobytu zvolit "Chci uplatnit slevový kód" a zadat kód "PF KB 15 %" a kód ověřit. 
Na pobyt se aplikuje 15 % sleva.

  • písemně: Lázně Teplice nad Bečvou a.s.,  č. p. 47, 753 51 Teplice nad Bečvou
  • e-mailem a tel.:
   1. LD Moravan: v.bezdekova@ltnb.cz, tel. 581 683 333
   2. popř. lazne@ltnb.cz, tel. call centrum: 581 81 81 81

www.ltnb.cz