Často hledané

Lázeňský resort Tree of Life ****

Lázeňský resort v těsné blízkosti 130letých léčebných lázní v Lázních Bělohrad, 90 minut od hlavního města Prahy.  Resort je ideální kombinací stoletých lázní, přírody a pohodlí moderního hotelu. Tree of Life nabízí 6 apartmánů a 67 dvoulůžkových pokojů včetně tří bezbariérových pokojů. Všechny pokoje jsou situované na jihovýchod a disponují vlastním balkónem. V celém hotelu je bezplatné připojení k  Wi-Fi. Součástí hotelu je i útulná severská sauna, sanárium, parní lázeň a kabiny pro tichou relaxaci. Prostory provoněné dřevem a ozdobené příjemným výhledem do uzavřeného světa Garden Spa. V Garden Spa naleznete prostornou vířivku pod širým nebem, malou finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a Kneippův chodník k osvěžení unavených nohou.


Originálně řešený relaxační bazén s trvalou teplotou vody 32 °C a výhledem do zahrady nabízí nejen příjemnou koupel ale i masáž podvodními tryskami či relaxaci na perličkové lavici. Najdete tady i moderní, prostorné, zajímavé a funkční fitness.


To vše mohou klienti Tree of Life zdarma využít.


Přírodním léčebným zdrojem v Lázních Bělohrad je sirnoželezitá slatina, používá se ve formě obkladů, zábalů či koupelí.


Nabídka pro klienty KBPS:


10 % sleva z ceny pobytu je platná na veškeré pobyty ze stálé nabídky. Nabídku není možné kombinovat s dalšími slevami Lázně Bělohrad ani jinými slevami.

Příplatek za ubytování v jednolůžkovém pokoji  STANDARD na den činí 1 210 Kč, pokoj PREMIUM je cena za den 1 460 Kč.

 

Uvedená nabídka je platná pouze pro klienty KBPS a jejich doprovod. Při příjezdu se klienti prokazují platnou smlouvou s KBPS nebo Sphere kartou KBPS. 

Podrobná nabídka pobytů a léčebných programů na http://treeoflife.cz/ceniky-a-brozury


Spa resort Tree of Life

Lázeňská 531
507 81 Lázně Bělohrad
tel.: 493 767 000
e-mail: info@treeoflife.cz
www.treeoflife.cz