Často hledané
31. 1. 2024

Garantujeme „státní příspěvky“ penzistům do konce roku 2025

KB Penzijní společnost bude garantovat „státní příspěvky“ penzistům do konce roku 2025, a to formou „Věrnostní odměny“.  K tomuto kroku jsme přistoupili v návaznosti na legislativní změny v oblasti doplňkového penzijního spoření a penzijního připojištění.  Všech účastníků se dotkne úprava pravidel pro výplatu státních příspěvků účinná od 1. 7. 2024. Významný negativní dopad bude mít zejména zrušení státních příspěvků pro osoby s přiznaným starobním důchodem.

Státní příspěvek je vnímán klienty jako jedna z hlavních výhod spoření na penzi.
Proto budeme našim klientům do konce roku 2025 připisovat čtvrtletní věrnostní odměnu ve výši státních příspěvků dle pravidel platných do 30. 6. 2024.  Podmínkou je, aby měl účastník naspořenou částku na smlouvě alespoň 500 tisíc. Kč a nadále si pravidelně spoří alespoň 300 Kč měsíčně. V případě, že bude zůstatek na smlouvě nižší, může být i navýšen mimořádným vkladem. Věrnostní odměnu mohou získat i klienti, kteří si smlovu převedou do KBPS od jiné penzijní společnost. Odměna bude vyyplacena automaticky všem klientům splňujícím podmínky. 

Podmínky věrnostní odměny naleznete na www.kbps.cz

Upozornění: Upozorňujeme, že s Doplňkovým penzijním spořením jsou spojena jistá rizika – hodnota investice není garantována a může kolísat v závislosti na vývoji trhu.


 

Související články

Zobrazit všechny aktuality