Spa resort Tree of Life

Lázeňský resort v těsné blízkosti 130letých léčebných lázní v Lázních Bělohrad, 90 minut od hlavního města Prahy, je ideální kombinací stoletých lázní, přírody a pohodlí moderního hotelu.

Lidský přístup personálu a rodinné prostředí lázní nabízejí atmosféru, která pomáhá zhluboka dýchat, klidně spát a pohybovat se bez bolesti.

Spa resort Tree of Life nabízí kompletní spektrum lázeňských procedur, saunové a relaxační zóny Organic & Garden Spa, luxusní restaurace, salonky i kolonádní promenádu s originální zahradou. Za branou resortu najdete další překvapení – přírodní park, cestičku „šesti smyslů“, slatinná jezírka, tenisové kurty, profesionální minigolf atd. Můžete zde rybařit, pořádat pikniky v přírodě apod.

Přírodním léčebným zdrojem v Lázních Bělohrad je sirnoželezitá slatina, používá se ve formě obkladů, zábalů či koupelí.

Nabídka pro klienty KB PS:

10 % sleva z ceny pobytu je platná na veškeré pobyty ze stálé nabídky. Nabídku není možné kombinovat s dalšími slevami Lázně Bělohrad ani jinými slevami.

Příplatek za ubytování v jednolůžkovém pokoji na den činí 550 Kč.

Uvedená nabídka je platná pouze pro klienty KB PS a jejich doprovod. Při příjezdu se klienti prokazují platnou smlouvou s KB PS nebo Sphere kartou KB PS. 

Podrobná nabídka pobytů a léčebných programů na http://treeoflife.cz/ceniky-a-brozury

Spa resort Tree of Life

Lázeňská 531
507 81 Lázně Bělohrad
tel.: 493 767 000
e-mail: info@treeoflife.cz
www.treeoflife.cz