Panský Dvůr Dolní Počernice

Panský Dvůr v Praze - Dolních Počernicích se nachází v příjemném prostředí zámeckého parku a rybníku. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi, stejně jako zamilované páry, které si zde mohou užít luxusní ubytování s vlastní saunou či vířivkou. Nabízí také wellness služby.

Naši klienti mohou využít 15% slevu z celkového účtu v kterémkoliv z podniků:

Počernický pivovar

Počernický pivovar prošel v roce 2015/2016 rozsáhlou rekonstrukcí a nyní nabízí unikátní prostory zejména pro milovníky kvalitního piva a zajímavé kuchyně. Při hodování lze pozorovat varny piva, které jsou částečně situovány uvnitř restaurace. 

Restaurace Léta Páně

Tradiční českou kuchyni si lze vychutnat ve stylovém prostředí bývalé sladovny. Restaurace má také svou vlastní sádku nad potokem.

Pizzerie Al Mulino

Restaurace nabízí ideální propojení české tradice a mlynářského řemesla s moderní italskou gastronomií. Interiér restaurace je laděný do konce 19. století s důrazem na detaily z tehdejší doby.

Lázně U Hastrmana

V komfortním prostředí lázeňského spa dochází ke spojení tělo hýčkajících procedur a exotického interiéru. Lázně U Hastrmana disponují třemi privátními místnostmi, z nichž dvě jsou speciálně navrženy pro páry. Návštěvníci lázní si mohou plně vychutnat řadu orientálních, pivních i vinných procedur, od hloubkové svalové masáže a relaxační aromaterapie až po koupelové rituály nebo detoxikační zábaly. K dispozici je také venkovní wellness s parní saunou.

Ubytování U Hastrmana

Rodinný penzion nabízí celkovou kapacitu 16 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, minibarem, televizí se satelitem a připojením na internet. Součástí penzionu je malá letní terasa. Každý pokoj je něčím unikátní, ať už je to soukromá vířivka a sauna, nebo prostorná měděná vana s výhledem na počernický rybník a postel s nebesy. 

Nabídka 15% slevy z celkového účtu je platná pro klienty KB PS a jejich doprovod. Čerpání slevy uvádějte rovnou při objednání pobytu nebo služeb. Prokažte se platnou smlouvou s KB PS nebo Sphere kartou KB PS.

Kontakty

PANSKÝ DVŮR Dolní Počernice
Národních hrdinů 3
190 12 Praha - Dolní Počernice
e-mail: info@pddp.cz
tel.: 725 596 234
www.pddp.cz

Pizzerie Al Mulino
e-mail: almulino@pddp.cz
tel.: 725 596 234

Počernický pivovar
e-mail: pocernickypivovar@pddp.cz
tel.: 774 836 682

Lázně u Hastrmana
e-mail: lazne@pddp.cz
tel.: 607 008 314

Penzion U Hastrmana
e-mail: ubytovani@pddp.cz
tel.: 607 008 314