Skupina Société Générale

Komerční banka je od října 2001 důležitou součástí mezinárodního retailového bankovnictví skupiny Société Générale, která je jednou z největších evropských finančních skupin. Týmy skupiny Société Générale nabízí širokou škálu poradentských služeb a finančních řešení na míru pro individuální, firemní a institucionální klienty ve třech doplňujících se hlavních oblastech:

  • retailové bankovnictví ve Francii s pobočkovou sítí Société Générale, Crédit du Nord a Boursorama. Každá z těchto značek nabízí komplexní škálu vícekanálových finančních služeb s vedoucí pozicí v oblasti digitálních inovací,
  • mezinárodní retailové bankovnictví, pojištění a finanční služby podnikům, jejichž složky působí na rozvíjejících se trzích a vytvářejí významné specializované obchody,
  • integrované řešení pro globální bankovnictví a investory, které nabízí ceněnou expertizu v klíčových mezinárodních lokalitách.

Ve světové ekonomice hraje Société Générale důležitou roli už  více než 150 let. V 67 zemích pečuje 149 tisíc zaměstnanců skupiny o 31 mil. klientů.

Více informací o obou společnostech naleznete na stránkách www.kb.cz a www.societegenerale.com.